133399

BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal

Bud: 375 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 24,5 cm. Mindre bruksslitage.

  • 3 december 2019 kl. 19:12:57
    125657 (375 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:11:27
    106060 (350 kr)
    125657 (350 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:11:07
    106060 (325 kr)
    125657 (300 kr)
  • 3 december 2019 kl. 17:35:24
    106060 (275 kr)
  • 28 november 2019 kl. 19:22:29
    125657 (250 kr)
  • 28 november 2019 kl. 19:22:11
    95805 (225 kr)
    125657 (225 kr)
  • 28 november 2019 kl. 09:26:17
    95805 (200 kr)
  • 27 november 2019 kl. 18:05:50
    125657 (175 kr)
  • 27 november 2019 kl. 13:51:03
    114480 (150 kr)
  • 26 november 2019 kl. 11:39:08
    125657 (125 kr)
  • 25 november 2019 kl. 17:59:06
    114480 (100 kr)