133390

BOJANER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal

Bud: 600 kr
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 31,5 cm. Mindre bruksslitage.

  • 3 december 2019 kl. 19:47:12
    125657 (600 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:07:26
    106060 (550 kr)
    125657 (500 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:06:46
    106060 (475 kr)
    125657 (450 kr)
  • 3 december 2019 kl. 17:24:13
    106060 (425 kr)
  • 3 december 2019 kl. 10:25:47
    125657 (400 kr)
  • 3 december 2019 kl. 10:25:17
    106060 (375 kr)
    125657 (375 kr)
  • 3 december 2019 kl. 02:55:39
    106060 (350 kr)
  • 2 december 2019 kl. 12:08:36
    125657 (325 kr)
  • 2 december 2019 kl. 06:17:42
    95805 (300 kr)
  • 28 november 2019 kl. 19:20:49
    125657 (275 kr)
  • 27 november 2019 kl. 20:50:32
    118584 (250 kr)
  • 26 november 2019 kl. 11:37:45
    125657 (225 kr)
  • 26 november 2019 kl. 11:37:26
    90329 (200 kr)
    125657 (175 kr)
  • 26 november 2019 kl. 11:36:57
    90329 (150 kr)
    125657 (125 kr)
  • 25 november 2019 kl. 20:53:13
    90329 (100 kr)