173841

BOJANER, Kina, 17/1800-tal, porslin, 2st

Bud: 500 kr
Slutar 28 februari 20:04
Utropspris: 3 000 kr

Snarlika. Höjd ca 16cm. Slitage.

  • 20 februari 2021 kl. 16:14:08
    129017 (500 kr)
    123295 (475 kr)
  • 20 februari 2021 kl. 15:45:42
    123295 (300 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 17:36:48
    110590 (275 kr)
  • 18 februari 2021 kl. 14:47:41
    123295 (250 kr)
  • 17 februari 2021 kl. 21:33:55
    138919 (225 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:13:50
    90948 (200 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 12:14:15
    112278 (175 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 12:14:09
    90329 (150 kr)
    112278 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:53:22
    90329 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:45:07
    119468 (100 kr)