112115

BOKVITRIN, mahogny, 1900-talets första hälft

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr

Bokskåp med skjutdörrar i glas. Längd 197 cm, höjd 80 cm, djup 27 cm. Bruksslitage, viss krackelyr på lacken, märken. Nagg på glasdörr. Slagmärken vid dörr-spåren. Går trögt att öppna.

  • 2 februari 2019 kl. 10:42
    95824 (1 100 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 10:42
    112795 (1 050 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 10:42
    95824 (1 000 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    112795 (950 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    95824 (900 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    112795 (850 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    95824 (800 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    112795 (750 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 00:22
    95824 (700 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 19:40
    112795 (550 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 19:40
    95824 (500 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 19:39
    95824 (300 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 19:39
    112795 (275 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 10:26
    95824 (100 kr)