174160

BORD, 1900-tal

Bud: 100 kr
Avslutat 24 februari 20:12
Utropspris: 300 kr

Ø 50 cm. Höjd 64 cm. Bruksslitage, repor.

  • 21 februari 2021 kl. 16:06:00
    92818 (100 kr)