92142

BORD, 1900-talets mitt

Bud: 350 kr
Utropspris: 200 kr

Längd 89+30+30 cm, bredd 74 cm, höjd 74 cm. Bruksslitage.

  • 15 maj 2018 kl. 12:22
    100579 (350 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 12:22
    112714 (325 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 13:52
    112714 (275 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 13:52
    106491 (250 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 13:51
    106491 (225 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 13:51
    112714 (200 kr)
  • 8 maj 2018 kl. 23:22
    106491 (100 kr)