193114

BORD, barockstil, 1900-tal

Bud: 350 kr
Avslutat 27 september 19:16
Utropspris: 600 kr

Glasad skiva. Ø 69 cm, höjd 64 cm. Bruksslitage.

  • 27 september 2021 kl. 19:14:54
    132666 (350 kr)
  • 27 september 2021 kl. 16:43:13
    117174 (325 kr)
  • 27 september 2021 kl. 08:48:10
    93453 (300 kr)
  • 27 september 2021 kl. 06:08:04
    109154 (275 kr)
  • 27 september 2021 kl. 06:07:56
    132666 (250 kr)
    109154 (250 kr)
  • 27 september 2021 kl. 06:07:48
    132666 (225 kr)
    109154 (200 kr)
  • 27 september 2021 kl. 06:07:35
    132666 (175 kr)
    109154 (150 kr)
  • 24 september 2021 kl. 13:58:00
    132666 (125 kr)
  • 17 september 2021 kl. 16:03:49
    117174 (100 kr)