107923

BORD, jugend, 1900-talets början

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

Bord med två iläggsskivor. Längd 60+22+22 cm, bredd 89 cm, höjd 76 cm. Skiva med fläckar, bruksslitage, märken.

  • 7 december 2018 kl. 16:40
    106491 (175 kr)
  • 6 december 2018 kl. 17:19
    93466 (150 kr)
  • 6 december 2018 kl. 17:19
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 17:19
    93466 (125 kr)
  • 5 december 2018 kl. 20:53
    119463 (100 kr)