121324

BORD med kaklad skiva, 1900-talets mitt

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

93x51 cm, höjd 58 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 16:30:44
    123721 (100 kr)