131725

BORD med klaffar, 1800-tal

Bud: 400 kr
Slutar idag 21:14
Utropspris: 800 kr

En låda i sarg. Längd 44+27+27 cm. Bredd 99 cm. Höjd 76 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 10 november 2019 kl. 19:05:40
    119795 (400 kr)
    101675 (375 kr)
  • 10 november 2019 kl. 19:05:25
    119795 (350 kr)
    101675 (325 kr)
  • 10 november 2019 kl. 12:37:08
    119795 (300 kr)
    106491 (275 kr)
  • 9 november 2019 kl. 18:22:59
    106491 (200 kr)
    101675 (175 kr)
  • 4 november 2019 kl. 21:43:40
    106491 (150 kr)
  • 4 november 2019 kl. 20:59:39
    116571 (125 kr)
  • 2 november 2019 kl. 14:29:25
    114407 (100 kr)