154409

BORD, rokoko, 1700-talets mitt

Bud: 1 000 kr
Slutar 30 augusti 19:40
Utropspris: 3 000 kr

Trekantig form med fällbar skiva. Längd 102 cm. Djup 53 + 53 cm. Höjd 74 cm. Senare bemålning. Bruksslitage.

  • 5 augusti 2020 kl. 20:41:24
    130187 (1 000 kr)
  • 1 augusti 2020 kl. 21:24:37
    127100 (950 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 19:42:06
    95243 (900 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 12:29:48
    102743 (850 kr)
  • 25 juli 2020 kl. 20:28:48
    127100 (800 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 20:21:33
    95243 (750 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 22:17:56
    127100 (700 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:41:59
    133286 (650 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 00:12:03
    110590 (600 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:10:22
    127100 (550 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:10:14
    128592 (500 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:10:14
    127100 (500 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:10:06
    128592 (475 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:10:06
    127100 (450 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:19
    128592 (425 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:19
    110590 (400 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:07
    110590 (325 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:07
    128592 (300 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:00
    110590 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:22:00
    128592 (175 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 14:52:10
    110590 (150 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 14:52:10
    94394 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 15:43:56
    110590 (100 kr)