129954

BORD, rokokostil, 1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Längd 143 cm. Bredd 100 cm. Höjd 77 cm. Bruksslitage, någon fläck.

  • 22 oktober 2019 kl. 08:24:14
    110590 (100 kr)