155855

BORD, teak, 1960-tal

Bud: 250 kr
Avslutat 15 augusti 20:34
Utropspris: 400 kr

Låda i sarg. 64x31cm,. Höjd 57cm. Bruksslitage.

  • 15 augusti 2020 kl. 20:32:09
    123694 (250 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:30:59
    122862 (225 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:29:58
    123694 (200 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:24:40
    122862 (175 kr)
  • 14 augusti 2020 kl. 17:02:33
    133695 (150 kr)
  • 12 augusti 2020 kl. 09:24:05
    133928 (125 kr)
  • 11 augusti 2020 kl. 10:51:00
    128624 (100 kr)