121325

BORD, teak, 1960-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

123x53 cm, höjd 56 cm. Bruksslitage, några märken.

  • 14 juni 2019 kl. 15:03:11
    111518 (100 kr)