121070

BORDS/ VÄGGLAMPA, 1900-talets första del

Bud: 325 kr
Utropspris: 400 kr

Kupa i bemålad glas. Liten nagg invändigt. Av- och påknapp defekt. Höjd 30 cm.

  • 16 juni 2019 kl. 20:29:09
    93582 (325 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:29:09
    99092 (300 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:01:56
    99092 (250 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:01:56
    114139 (225 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:01:46
    99092 (200 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:01:46
    114139 (175 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 17:33:24
    99092 (150 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 01:36:03
    118189 (125 kr)
  • 6 juni 2019 kl. 14:53:02
    123275 (100 kr)