126882

BORDSLAMPA, 1900-talets andra del

Bud: 375 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 42 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 11:54:39
    125534 (375 kr)
    124068 (350 kr)
  • 14 september 2019 kl. 12:00:21
    124068 (325 kr)
  • 14 september 2019 kl. 12:00:17
    125534 (300 kr)
    124068 (300 kr)
  • 14 september 2019 kl. 12:00:11
    125534 (275 kr)
    124068 (250 kr)
  • 14 september 2019 kl. 10:19:34
    125534 (225 kr)
  • 13 september 2019 kl. 20:21:25
    125527 (200 kr)
  • 12 september 2019 kl. 15:06:06
    125494 (175 kr)
  • 12 september 2019 kl. 09:45:44
    124068 (150 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:31:44
    125385 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 08:07:36
    101041 (100 kr)