175312

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft

Bud: 100 kr
Avslutat 11 mars 19:54
Utropspris: 400 kr

Höjd 35cm. Slitage.

  • 10 mars 2021 kl. 13:26:26
    112463 (100 kr)