153032

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt

Bud: 100 kr
Slutar 9 juli 19:22
Utropspris: 300 kr

Höjd 35 cm. Bruksslitage.

  • 30 juni 2020 kl. 22:01:30
    92334 (100 kr)