184773

BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal

Bud: 475 kr
Slutar imorgon 20:00
Utropspris: 800 kr

Höjd ca 24 cm. Bruksslitage, färgskav.

  • 12 juni 2021 kl. 06:17:47
    134481 (475 kr)
  • 12 juni 2021 kl. 06:17:47
    114382 (450 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 20:28:21
    134481 (425 kr)
  • 10 juni 2021 kl. 12:00:08
    114382 (400 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:43:23
    125602 (375 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 14:57:02
    117174 (350 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 13:54:04
    142048 (325 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 13:54:02
    93897 (300 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 13:54:02
    142048 (300 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 13:53:59
    93897 (275 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 13:53:59
    142048 (250 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 09:54:11
    93897 (225 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 09:54:11
    140816 (200 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 22:34:18
    93897 (175 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 22:34:18
    114084 (150 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:51:00
    93897 (125 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:44:34
    123615 (100 kr)