119880

BORDSLAMPA, Boréns, 1900-talets slut

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

Vitlackerad metall och krom. Höjd ca 53 cm. Bruksslitage. Snöret till av/på är uppflätat.

  • 28 maj 2019 kl. 17:52:06
    123319 (175 kr)
  • 28 maj 2019 kl. 15:59:36
    120398 (150 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 14:37:02
    93843 (125 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 22:54:17
    97484 (100 kr)