119880

BORDSLAMPA, Boréns, 1900-talets slut

Bud: 125 kr
Slutar 28 maj 19:02
Utropspris: 600 kr

Vitlackerad metall och krom. Höjd ca 53 cm. Bruksslitage. Snöret till av/på är uppflätat.

  • 22 maj 2019 kl. 14:37
    93843 (125 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 22:54
    97484 (100 kr)