178957

BORDSLAMPA, metall och plast, 1920/30-tal

Bud: 225 kr
Avslutat 13 april 20:26
Utropspris: 400 kr

Höjd 27cm. Bruksslitage.

  • 13 april 2021 kl. 18:11:21
    96153 (225 kr)
  • 12 april 2021 kl. 17:54:34
    90326 (200 kr)
  • 12 april 2021 kl. 17:53:39
    118189 (175 kr)
  • 12 april 2021 kl. 17:53:39
    90326 (175 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:42:53
    118189 (150 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:42:53
    96153 (125 kr)
  • 5 april 2021 kl. 19:47:08
    96153 (100 kr)