136675

BORDSLAMPA, smide, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Skärm av skinn. Höjd 45 cm. Bruksslitage.

  • 5 januari 2020 kl. 18:14:55
    123585 (100 kr)