152268

BORDSLAMPA, Stjärnmetall, 1900-talets första hälft

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 27,5 cm. Ej funktionstestad. Bruksslutage, repor.

  • 30 juni 2020 kl. 18:15:45
    105126 (125 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 16:43:13
    127007 (100 kr)