154404

BORDSSPEGEL, 1800-tal

Bud: 100 kr
Slutar 30 augusti 19:30
Utropspris: 1 500 kr

Trä samt marmorskiva. Höjd 58cm. Slitage samt fanérskador. Glas med skada samt anfrätning.

  • 19 juli 2020 kl. 08:28:18
    126411 (100 kr)