158654

BORDSUR, Empire, 1800-talets första del

Bud: 3 400 kr
Slutar 27 september 19:04
Utropspris: 6 000 kr

Urverk märkt "les C. Beauvillain, Paris". Fodral i mahogny. Mässingsdekor av sfinxer, lyra samt lagerkransar. Höjd 35cm. Bredd 21cm. Urtavla med emaljskador. Bruksslitage.

  • 10 september 2020 kl. 17:56:28
    125602 (3 400 kr)
    94718 (3 300 kr)
  • 10 september 2020 kl. 10:27:13
    94718 (2 800 kr)
    98684 (2 700 kr)
  • 10 september 2020 kl. 10:26:57
    94718 (2 600 kr)
    98684 (2 500 kr)
  • 10 september 2020 kl. 10:26:41
    94718 (2 400 kr)
    98684 (2 300 kr)
  • 9 september 2020 kl. 17:27:34
    94718 (2 200 kr)
    125602 (2 100 kr)
  • 9 september 2020 kl. 17:27:20
    94718 (1 100 kr)
    125602 (1 050 kr)
  • 9 september 2020 kl. 13:18:17
    94718 (550 kr)
    134064 (500 kr)
  • 9 september 2020 kl. 01:11:21
    134064 (250 kr)
  • 8 september 2020 kl. 14:40:05
    117174 (225 kr)
  • 8 september 2020 kl. 14:40:02
    110590 (200 kr)
    117174 (200 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:50:14
    110590 (175 kr)
    123730 (150 kr)
  • 7 september 2020 kl. 20:19:04
    110590 (125 kr)
  • 7 september 2020 kl. 18:30:13
    125602 (100 kr)