102282

BRÖDKORG OCH SKÅL Bemålad plåt, 18/1900-tal

Bud: 650 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 25-31cm. Slitage.

  • 12 oktober 2018 kl. 14:40:06
    111534 (650 kr)
  • 12 oktober 2018 kl. 14:39:40
    93277 (600 kr)
    111534 (600 kr)
  • 12 oktober 2018 kl. 14:39:28
    93277 (450 kr)
    111534 (425 kr)
  • 12 oktober 2018 kl. 14:39:16
    93277 (350 kr)
    111534 (325 kr)
  • 12 oktober 2018 kl. 14:39:00
    93277 (225 kr)
    111534 (200 kr)
  • 12 oktober 2018 kl. 13:49:37
    93277 (175 kr)
  • 8 oktober 2018 kl. 16:39:59
    97885 (150 kr)
  • 8 oktober 2018 kl. 09:41:14
    111534 (125 kr)
  • 4 oktober 2018 kl. 19:00:42
    97885 (100 kr)