158104

BRASSET, mässing, tidigt 1800-tal, 4 delar

Bud: 1 300 kr
Avslutat 20 september 19:00
Utropspris: 2 000 kr

Borste med bort av tagel. Längd ca 60-80cm. Brukslitage. Mindre skador och bucklor.

  • 20 september 2020 kl. 18:56:37
    94718 (1 300 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:56:31
    105557 (1 250 kr)
    94718 (1 200 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:56:25
    105557 (1 150 kr)
    94718 (1 100 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:56:18
    105557 (1 050 kr)
    94718 (1 000 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:56:02
    105557 (950 kr)
    94718 (900 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:55:49
    105557 (850 kr)
    94718 (800 kr)
  • 20 september 2020 kl. 18:54:05
    105557 (750 kr)
    94718 (700 kr)
  • 20 september 2020 kl. 09:30:20
    105557 (475 kr)
  • 20 september 2020 kl. 09:10:34
    94718 (450 kr)
    114489 (450 kr)
  • 16 september 2020 kl. 09:36:36
    94718 (425 kr)
    119466 (400 kr)
  • 5 september 2020 kl. 21:24:12
    94718 (375 kr)
    134554 (350 kr)
  • 5 september 2020 kl. 21:24:04
    94718 (325 kr)
    134554 (300 kr)
  • 5 september 2020 kl. 21:23:49
    94718 (275 kr)
    134554 (250 kr)
  • 5 september 2020 kl. 21:23:38
    94718 (225 kr)
    134554 (200 kr)
  • 5 september 2020 kl. 14:08:18
    94718 (175 kr)
  • 3 september 2020 kl. 22:33:24
    101535 (150 kr)
  • 3 september 2020 kl. 22:19:37
    117003 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 15:05:51
    101531 (100 kr)