126838

BRASSKYDD, plåt, 1900-talets första del

Bud: 225 kr
Utropspris: 400 kr

53 x 103 cm. Bruksslitage, märken.

  • 14 september 2019 kl. 21:59:38
    124157 (225 kr)
    124198 (200 kr)
  • 13 september 2019 kl. 22:42:29
    124157 (175 kr)
  • 8 september 2019 kl. 18:07:01
    97885 (150 kr)
  • 8 september 2019 kl. 15:46:23
    125231 (125 kr)
  • 6 september 2019 kl. 19:56:08
    97885 (100 kr)