155264

BREVLÅDA, plåt, 1800-tal

Bud: 225 kr
Avslutat 9 augusti 21:17
Utropspris: 300 kr

24 x 19 cm. Bruksslitage.

  • 9 augusti 2020 kl. 21:15:47
    133879 (225 kr)
  • 9 augusti 2020 kl. 10:57:54
    102408 (200 kr)
  • 9 augusti 2020 kl. 08:19:48
    92505 (175 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 08:55:09
    91154 (150 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 07:02:31
    92063 (125 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 10:39:26
    102408 (100 kr)