149392

BRICKA, art deco, vitmetall, ca 1930/40-tal

Bud: 300 kr
Utropspris: 300 kr

50 x 35 cm. Bruksslitage.

  • 1 juni 2020 kl. 19:05:17
    130459 (300 kr)
  • 1 juni 2020 kl. 18:53:19
    125602 (275 kr)
  • 1 juni 2020 kl. 18:44:54
    130459 (250 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 07:39:57
    125602 (225 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 07:39:57
    131679 (225 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 20:41:40
    125602 (200 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 10:53:58
    131679 (175 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 10:44:51
    125602 (150 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 19:52:45
    131679 (125 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 19:29:00
    125602 (100 kr)