102276

BRICKA bemålad plåt, 18/1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Diameter 37cm. Signerad Ann Hockemeier. Slitage.

  • 8 oktober 2018 kl. 09:52
    111534 (100 kr)