154417

BRICKA, bemålad plåt, 1800-talets senare del

Bud: 650 kr
Slutar 30 augusti 19:56
Utropspris: 1 500 kr

76 x 55 cm. Slitage, färgbortfall. Senare brickbord.

  • 24 juli 2020 kl. 00:27:19
    94718 (650 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 00:27:07
    125602 (600 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 00:27:07
    94718 (550 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:10:01
    125602 (350 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:10:01
    121249 (325 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:09:53
    125602 (300 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:09:53
    121249 (275 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:44:52
    125602 (250 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:44:52
    121249 (225 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:44:42
    125602 (200 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:44:42
    121249 (175 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 15:16:27
    125602 (150 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 15:15:26
    90329 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 15:15:26
    125602 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:55:03
    90329 (100 kr)