110363

BRICKA, bemålad plåt, 1800/1900-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 400 kr

Längd 55 cm. bruksslitage.

  • 21 januari 2019 kl. 13:16:21
    93549 (250 kr)
    98679 (250 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 18:09:25
    93549 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 15:24:04
    93549 (150 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:55:40
    97779 (125 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 21:44:20
    97885 (100 kr)