154406

BUKETTHÅLLARE, Silver, 18/1900-tal

Bud: 425 kr
Slutar 30 augusti 19:34
Utropspris: 600 kr

Höjd 14cm, vikt 20g. Ostämplad.

  • 24 juli 2020 kl. 06:58:05
    92063 (425 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:45:25
    119463 (400 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:47:01
    132945 (375 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:57
    128325 (350 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:53
    125602 (325 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:53
    128325 (325 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:50
    125602 (300 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:50
    128325 (275 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:45
    125602 (250 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:45
    128325 (225 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:40
    125602 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:08:40
    128325 (175 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:27:33
    125602 (150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:26:42
    90329 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:26:42
    125602 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 15:40:49
    90329 (100 kr)