110741

'BUMLING', Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus

Bud: 1 350 kr
Utropspris: 1 500 kr

Pendel mini. Ø 19 cm. Höjd 18 cm. Lackerad aluminiumskärm med ringraster. Bruksslitage, vissa märken, ena lampan saknar raster och den andra med skador. Formgiven 1968.

  • 27 januari 2019 kl. 19:12
    120336 (1 350 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 19:12
    120591 (1 300 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 18:45
    120336 (1 250 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 18:45
    120591 (1 200 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 18:45
    120336 (1 200 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 17:29
    120591 (1 150 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:47
    120336 (1 100 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    93983 (1 050 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    120336 (1 050 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    93983 (1 000 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    120336 (950 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    93983 (900 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 13:46
    120336 (850 kr)
  • 27 januari 2019 kl. 11:26
    93983 (800 kr)
  • 21 januari 2019 kl. 14:17
    120336 (750 kr)
  • 21 januari 2019 kl. 12:13
    119138 (700 kr)
  • 20 januari 2019 kl. 21:40
    120336 (650 kr)
  • 20 januari 2019 kl. 21:15
    119138 (600 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 15:40
    120336 (550 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 15:40
    119138 (500 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 15:40
    120336 (500 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 15:40
    119138 (475 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 15:40
    120336 (450 kr)
  • 19 januari 2019 kl. 09:07
    119138 (425 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 22:49
    120336 (400 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 20:34
    119138 (375 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 23:11
    120336 (350 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 20:39
    119138 (325 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:51
    113813 (300 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 16:49
    120336 (275 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 14:39
    113813 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    120336 (225 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    114308 (200 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    120336 (200 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 16:33
    114308 (175 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 20:56
    113813 (150 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 14:44
    119138 (125 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 18:06
    105557 (100 kr)