110741

'BUMLING', Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus

Bud: 350 kr
Slutar 27 januari 19:14
Utropspris: 1 500 kr

Pendel mini. Ø 19 cm. Höjd 18 cm. Lackerad aluminiumskärm med ringraster. Bruksslitage, vissa märken, ena lampan saknar raster och den andra med skador. Formgiven 1968.

  • 14 januari 2019 kl. 23:11
    120336 (350 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 20:39
    119138 (325 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:51
    113813 (300 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 16:49
    120336 (275 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 14:39
    113813 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    120336 (225 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    114308 (200 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:47
    120336 (200 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 16:33
    114308 (175 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 20:56
    113813 (150 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 14:44
    119138 (125 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 18:06
    105557 (100 kr)