121394

BURT OLSSON olja på duk, signerad

Bud: 475 kr
Slutar idag 19:46
Utropspris: 1 200 kr

99x59cm.

  • 17 juni 2019 kl. 12:38:02
    109251 (475 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 12:38:02
    120174 (475 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 20:47:22
    109251 (450 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 19:45:36
    113844 (425 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 19:45:27
    97885 (400 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 19:45:27
    113844 (375 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 08:29:09
    97885 (325 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 08:28:55
    123620 (300 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 08:28:55
    97885 (300 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 00:17:36
    123620 (225 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 00:17:23
    120737 (200 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 00:17:23
    123620 (200 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 00:17:10
    120737 (175 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 00:17:10
    123620 (150 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 19:37:58
    120737 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 14:30:18
    112437 (100 kr)