154746

BUTLERS TRAY, mahogny, 1900-tal

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

Total längd 120 cm, bredd 82 cm, höjd 48 cm. Bruksslitage.

  • 26 juli 2020 kl. 14:53:28
    133463 (650 kr)
  • 25 juli 2020 kl. 23:58:23
    113080 (600 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:48
    133463 (550 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:37
    97557 (500 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:37
    133463 (475 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:32
    97557 (450 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:32
    133463 (425 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:25
    97557 (400 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:25
    133463 (375 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:20
    97557 (350 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:20
    133463 (325 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:09
    97557 (300 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:09
    133463 (275 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:01
    97557 (250 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:38:01
    133463 (225 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:37:50
    97557 (200 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 08:37:50
    133463 (175 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 09:15:59
    97557 (150 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 08:55:42
    117003 (125 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 08:01:40
    104056 (100 kr)