144264

BYRÅ, 1900-talets andra del

Bud: 375 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 75 m. Djup 38 cm. Höjd 70 cm. Bruksslitage.

  • 5 april 2020 kl. 21:15:55
    116739 (375 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:15:55
    123888 (375 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:42:41
    116739 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 13:15:19
    123888 (325 kr)
  • 5 april 2020 kl. 13:15:08
    116739 (300 kr)
  • 5 april 2020 kl. 13:15:08
    123888 (275 kr)
  • 5 april 2020 kl. 13:14:56
    116739 (250 kr)
  • 5 april 2020 kl. 13:14:56
    123888 (225 kr)
  • 3 april 2020 kl. 12:17:18
    116739 (200 kr)
  • 3 april 2020 kl. 12:17:18
    114382 (175 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:00:07
    114382 (125 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 21:16:44
    123414 (100 kr)