131388

BYRÅ, barock, 1700-talets första del

Bud: 2 400 kr
Utropspris: 5 000 kr

Ek. Längd 93 cm. Djup 53 cm. Höjd 76 cm. Bruksslitage, någon faneerskada. Omarbetad/ renoverad.

  • 9 november 2019 kl. 20:11:25
    119835 (2 400 kr)
    125602 (2 300 kr)
  • 7 november 2019 kl. 22:46:58
    119835 (2 200 kr)
    125602 (2 100 kr)
  • 4 november 2019 kl. 14:05:13
    119835 (1 700 kr)
  • 2 november 2019 kl. 23:44:00
    116163 (1 600 kr)
  • 30 oktober 2019 kl. 17:56:46
    119835 (1 500 kr)
    125602 (1 500 kr)
  • 30 oktober 2019 kl. 17:56:16
    119835 (1 100 kr)
    125602 (1 050 kr)
  • 30 oktober 2019 kl. 17:52:36
    119835 (150 kr)
  • 30 oktober 2019 kl. 17:42:35
    125602 (125 kr)
  • 29 oktober 2019 kl. 18:51:53
    126332 (100 kr)