129956

BYRÅ, gustaviansk stil, 1800/1900-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 1 200 kr

Längd 107 cm. Djup 53 cm. Höjd 82 cm. Bruksslitage, något slagmärke, fläck.

  • 23 oktober 2019 kl. 17:15:58
    112339 (475 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 17:14:19
    119835 (450 kr)
    112339 (450 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 16:55:40
    119835 (425 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 16:55:29
    93283 (400 kr)
    119835 (400 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 13:20:42
    93283 (325 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:24:44
    110590 (300 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:24:40
    93283 (275 kr)
    110590 (250 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:24:36
    93283 (225 kr)
    110590 (200 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 23:21:07
    93283 (175 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 14:51:06
    110590 (150 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 22:00:30
    112339 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 20:35:22
    110762 (100 kr)