124759

BYRÅ, Haupt-stil, 1900-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 4 000 kr

Med stenskiva, intarsia samt mässingsbeslag. 47x95cm, höjd 80cm. Bruksslitage.

  • 18 augusti 2019 kl. 20:15:17
    124198 (800 kr)
    113885 (750 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:14:52
    124198 (700 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 19:56:15
    113885 (650 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 11:05:33
    112805 (600 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 08:26:17
    114274 (550 kr)
    124198 (500 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 20:30:06
    124198 (200 kr)
    124445 (175 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 18:39:39
    124198 (150 kr)
  • 7 augusti 2019 kl. 16:42:49
    112805 (125 kr)
  • 7 augusti 2019 kl. 00:38:08
    97884 (100 kr)