165282

BYRÅ, Hauptmodell, 1900-talets första del

Bud: 1 200 kr
Avslutat 25 november 19:10
Utropspris: 3 000 kr

Byrå med skiva samt invändiga lådor. Stenskiva. Längd 90 cm. Djup 47 cm. Höjd 77 cm. Minimala nagg på stenskivan bakre del.

  • 25 november 2020 kl. 19:07:57
    126465 (1 200 kr)
  • 25 november 2020 kl. 18:44:43
    111116 (1 150 kr)
  • 24 november 2020 kl. 21:02:32
    126465 (1 100 kr)
    136791 (1 050 kr)
  • 17 november 2020 kl. 22:28:22
    126465 (900 kr)
    1653 (850 kr)
  • 17 november 2020 kl. 22:27:41
    126465 (800 kr)
    1653 (750 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:02:02
    126465 (700 kr)
    93355 (650 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:01:37
    126465 (600 kr)
    93355 (550 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:01:27
    126465 (350 kr)
    93355 (325 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:01:21
    126465 (300 kr)
    93355 (275 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:01:14
    126465 (250 kr)
    93355 (225 kr)
  • 16 november 2020 kl. 06:01:04
    126465 (200 kr)
    93355 (175 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:29:09
    126465 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 00:40:54
    111116 (125 kr)
  • 11 november 2020 kl. 18:49:03
    131755 (100 kr)