144237

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets senare del

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 500 kr

Lådor i valnötsrot, stomme i mahogny. 4-lådig. Mässingsbeslag. 52 x 102 cm, höjd 95 cm. En list saknas samt bruksslitage. Ej nyckel.

  • 5 april 2020 kl. 20:31:55
    116739 (800 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:22:58
    129842 (750 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:21:27
    116739 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:21:27
    129842 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:47
    116739 (650 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:47
    97786 (600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:38
    97786 (475 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:38
    116739 (450 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:27
    97786 (425 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:27
    116739 (400 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:21
    97786 (375 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:16:21
    116739 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 17:38:04
    97786 (325 kr)
  • 5 april 2020 kl. 17:38:04
    116739 (300 kr)
  • 5 april 2020 kl. 10:58:21
    116739 (250 kr)
  • 5 april 2020 kl. 10:58:21
    129842 (225 kr)
  • 5 april 2020 kl. 10:57:08
    116739 (200 kr)
  • 5 april 2020 kl. 10:57:08
    129842 (175 kr)
  • 2 april 2020 kl. 22:46:56
    116739 (150 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 19:41:38
    119835 (125 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 14:11:05
    93256 (100 kr)