195173

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt

Bud: 800 kr
Avslutat 16 oktober 19:46
Utropspris: 1 800 kr

Längd 102 cm. Djup 55 cm. Höjd 81 cm. Bruksslitage, solblekt och vissa faneerskador samt ej nyckel.

  • 16 oktober 2021 kl. 19:36:18
    144750 (800 kr)
    139866 (750 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:14:06
    139866 (650 kr)
    127185 (600 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:13:27
    139866 (550 kr)
    127185 (500 kr)
  • 14 oktober 2021 kl. 21:07:59
    139866 (425 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 23:13:56
    112278 (400 kr)
    120692 (400 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 09:31:39
    112278 (325 kr)
    120692 (300 kr)
  • 10 oktober 2021 kl. 20:02:29
    112278 (100 kr)