143202

BYRÅ, sengustaviansk

Bud: 5 500 kr
Utropspris: 6 000 kr

Med stenskiva. Lådor med sarg i mässing. Mässingsskodda ben samt dekorelement i mässing. 58x118cm, höjd 92cm. Bruksslitage. Saknar vissa dekorelement. Lagning i fanéret under andra lådan. Ena hörnet på stenskivan med lagning. Saknar nyckel.

  • 29 mars 2020 kl. 17:42:48
    90012 (5 500 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 17:42:48
    129626 (5 250 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 10:01:52
    90012 (5 000 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 20:11:23
    125602 (1 300 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 21:38:47
    93354 (1 100 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 00:29:26
    125602 (1 050 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 00:29:26
    129378 (1 000 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 13:07:10
    129378 (650 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 01:51:45
    128557 (600 kr)
  • 17 mars 2020 kl. 22:46:25
    99658 (550 kr)
  • 17 mars 2020 kl. 08:06:00
    129190 (500 kr)
  • 17 mars 2020 kl. 08:06:00
    125602 (500 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:16
    129190 (475 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:16
    110590 (450 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:12
    129190 (425 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:12
    110590 (400 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:08
    129190 (375 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:08
    110590 (350 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:04
    129190 (325 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:04
    110590 (300 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:00
    129190 (275 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:45:00
    110590 (250 kr)
  • 15 mars 2020 kl. 09:48:38
    129190 (225 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 14:40:28
    90887 (200 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 00:05:14
    117174 (175 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 00:05:10
    90948 (150 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 00:05:10
    117174 (150 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 19:33:33
    90948 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 18:37:20
    117003 (100 kr)