129976

CAFEBORD, gjutjärn, Ludvigsberg Verkstad Stockholm No 31, 1800/1900-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 200 kr

Ø 55 cm. Höjd 78 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:47:11
    107487 (1 050 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:45:15
    94123 (1 000 kr)
    107487 (950 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:44:30
    94123 (900 kr)
    107487 (850 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 12:50:51
    94123 (800 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 08:14:23
    93732 (750 kr)
    91496 (750 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:46:41
    93732 (700 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:46:41
    91496 (650 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:44:49
    93732 (600 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:44:35
    91496 (550 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:44:35
    93732 (500 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:44:27
    91496 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:44:27
    93732 (250 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:13:59
    91496 (125 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 12:45:36
    112504 (100 kr)