152248

CARL ELDING, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

40x30,5cm. Utstående bucklig duk. Färgsläpp.

  • 25 juni 2020 kl. 22:38:13
    93309 (100 kr)