152998

CARL-ERIK BILLESTRÖM, 'Bastugatan', olja på duk, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 800 kr

67 x 59 cm.

  • 7 juli 2020 kl. 21:31:27
    127100 (1 200 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:29:30
    117250 (1 150 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:27:34
    127100 (1 100 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:25:46
    117250 (1 050 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:24:23
    127100 (1 000 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:22:30
    117250 (950 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:22:30
    127100 (950 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:20:36
    117250 (900 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:19:24
    127100 (850 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:17:40
    117250 (800 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:17:40
    127100 (750 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:15:42
    117250 (700 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:16:11
    127100 (650 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:15:04
    115900 (600 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:15:04
    127100 (550 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:46
    115900 (500 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:46
    127100 (475 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:38
    115900 (450 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:38
    127100 (425 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:29
    115900 (400 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 18:14:29
    127100 (375 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 17:32:40
    115900 (350 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 13:02:04
    127100 (325 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 13:01:53
    96970 (300 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 13:01:53
    127100 (275 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 23:01:14
    96970 (250 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:00:33
    127100 (225 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:00:22
    95868 (200 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:00:22
    127100 (200 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:00:13
    95868 (175 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:00:13
    127100 (150 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 09:59:46
    95868 (125 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:05:54
    127100 (100 kr)