149212

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografi, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 173/200. 26x20cm.

  • 27 maj 2020 kl. 20:50:15
    117606 (100 kr)