121068

CARL-HARRY STÅLHANE, 'SVM', hänkelvas, Rörstrand, 1950-tal

Bud: 200 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 17,5 cm. Minimal fotnagg.

  • 15 juni 2019 kl. 17:16:25
    118879 (200 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 17:16:20
    120737 (175 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 17:16:20
    118879 (175 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:30:00
    120737 (150 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:30:00
    117237 (150 kr)
  • 7 juni 2019 kl. 18:22:08
    120737 (125 kr)
  • 5 juni 2019 kl. 08:38:23
    121475 (100 kr)